Blog

SHARE WEEK 2018

Autor:  | 

To nasz debiut w zabawie ogarnizowanej przez Andrzeja Tucholskiego. Zainspirowani działalnością blogową naszych znajomych, chętnie podzielimy się z Wami co w prywatnym czasie dostarcza nam rozrywki, dobrego humoru i pozytywnej energii jak i garści informacji.

Zasady są banalnie proste, mające na celu pokazanie, kto wpływa na nas – niezależnie od klików, lajków, szerów i co tam jeszcze się teraz zbiera w przestrzeni internetowej.


Jestem Geekiem

Prowadzony przez absolutnie przebojową Natalię, która jest fantastyczną osobą, z którą już wiele razy miałem okazję współpracować. Miłośniczka zwierzaków, gier, filmów, seriali i całej geek kultury. Współautorka jednego z najbardziej pozytywnie zakręconych podcastów Mana Mana. To o tyle ważna osoba, bo jest duża szansa, że jeszcze w tym roku powstanie pewien tajemniczy projekt, który będę miał przyjemność z Natalią współtworzyć.


Pan Codziennik

Wiecie jak to teraz jest w tym naszym internecie. Clickbaity, reklamy i inne sztuczki podpuszczające nas za wszelką cenę do kliknięcia w materiał są na każdym kroku. I nagle wpada Pan Codziennik – czyli Piotr – cały na biało. KAŻDEGO DNIA dostarcza najbardziej niezbędną pigułę wieści ze świata gier. KAŻDEGO DNIA. Bez zbędnych duperel, silenia się i publikowania bzdur. Za to zawsze z wiarygodnego i potwierdzonego źródła. Mam ogromny szacunek do tego co robi, bo jest cyborgiem. Nadal nie wierzę, że korzysta z czegoś takiego jak sen, bo poza swoim blogiem ma jeszcze milion innych aktywności, które też szczerze polecam.


Wszystko Gra

To bardzo ciekawa inicjatywa tworzona przez całkiem spory zespół osób, które bardzo sobie cenię m.in. przez Tomka i Annę (swoją drogą też polecam: landminecat.pl). Znajdziecie tutaj wszystko co związane z popkulturą. Podcast, recenzje, materiały wideo. Gry, muzyka, książki, filmy. Absolutnie wszystko. Część ekipy udało mi się poznać na organizowanym co roku Rozgrywka Party. To świetni i serdeczni ludzie, których twórczość warto śledzić, nie tylko na łamach Wszystko Gra, ale i na ich profilach społecznościowych.

Jeśli zauważyliście, że ktoś wspomniał o nas – dajcie nam znać! Będzie nam szalenie miło. Jeśli prowadzicie swojego bloga i chcecie oddać na nasz głos to wystarczy, że:
1. Napiszecie tekst o Share Week 2018 w którym nominujecie nas i dwa inne blogi.
2. Wrzucicie link do waszej publikacji pod postem Andrzeja.
3. Wypełnicie ankietę, która znajduje się również w linku powyżej.