Kim jesteśmy?

DoDechy to potencjalnie najlepszy polski podcast motoryzacyjny prowadzony przez trójkę facetów, którzy o motoryzacji wiedzą wszystko… prawie. Możecie spodziewać się lekkiego podejścia do tematyki czterech kółek, sporej dawki wiedzy, częstych dygresji i ciężkich żartów. Dobre humory gwarantowane!

Podcast nagrywają 3 osoby:

PPPAWEŁ PŁOCHARSKI
Miłośnik nowoczesnej motoryzacji, pasjonat fotografii, gier wideo i ciężkiego brzmienia. Odkąd pamięta, jest miłośnikiem podcastów. DoDechy jest kombinacją wszystkich jego pasji. Pozytywny wariat. Znajdziecie go na Twitterze i Instagramie.

 

MKMICHAŁ KWIATKOWSKI
Dla Michała motoryzacja skończyła się przed rokiem 2000. W DoDechy przyszła mu niełatwa rola zastąpienia Cichego. Potrafi godzinami przesiadywać w garażu troszcząc się o swój największy skarb – Fiata 125p. Posiada FAX, ale numer jest zastrzeżony.

 

AD

ARTUR DEMIASZKIEWICZ
Światopoglądowo jest gdzieś pomiędzy Pawłem, a Michałem. Potrafi zachwycić się na widok nowoczesnego supersamochodu, zatracać się w gadżetach na desce rozdzielczej, jak i kontemplować nad wykwintnym smakiem dawnej motoryzacji. Podobnie jak Paweł ma Twittera, ale w przeciwieństwie do niego, w ogóle go nie używa.