DoDechy Podcast

DoDechy #95 – Dziwne nazwiska i mądre patafiany

Autor:  | 

Wszyscy mieliśmy ostatnio sporo na głowie – testy, filmy, praca, dzieci, psy, itp. itd., jednak kolejnego ogólnego odcinka nie mogliśmy dłużej odkładać w czasie. W związku z tym, kolejny raz spotkaliśmy się w naszym chillout roomie i nagraliśmy odcinek poświęcony wiadomościom ze świata motoryzacji.

Przez ten czas, kiedy my byliśmy zajęci przyziemnymi problemami dnia codziennego, branża nie spała i dzięki temu Paweł zapisał kilka stron formatu A4 aktualnościami. Zanim się spotkaliśmy, niektóre z nich, przestały być już newsami, co jednak nie przeszkodziło nam w rozmowie o nich.

Michał, co staje się już punktem obowiązkowym każdego nagrania, po raz kolejny dodał sobie skrzydeł popijając Red Bull’a (lokowanie produktu z premedytacją). Niestety, o 4 w nocy nadal nie mógł zasnąć i nie omieszkał nas o tym poinformować telefonicznie. Paweł nadal próbuje okiełznać nowe mikrofony, niestety te małe g… ekhm urządzenia nadal płatają mu figle i walka o lepszą jakość nagrań trwa. Umówił się już na szkolenie z naszym producentem i wkrótce powinniście usłyszeć znaczną poprawę. Zwłaszcza, że padł postulat powrotu do poprzedniego rozwiązania, dopóki nie uporamy się z akustyką naszego chillout roomu. Ja w trakcie nagrania nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że wychodzi nam całkiem niezły odcinek, co zresztą Paweł potwierdził po montażu, zatem nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was do odsłuchu.