DoDechy Podcast

DoDechy #85 – MINI Countryman Cooper S

Autor:  | 

Luty to dla naszego podcastu miesiąc szczególny nie tylko dlatego, że jest najkrótszy w kalendarzu. To właśnie lutym, trzy lata temu pierwszy raz usiedliśmy przed mikrofonami i nagraliśmy pierwszy, a właściwie zerowy odcinek DoDechy.

W ramach urodzinowej niespodzianki, kilka dni temu dostaliśmy do testów najnowszego MINI Countryman’a. Nie muszę chyba dodawać, że był to bardzo udany prezent, który sprawił nam wiele radości. Tym bardziej, że każdy z nas traktuje markę MINI z pewnego rodzaju sentymentem.

Niestety, przygoda z premierowym modelem Brytyjskiej marki miała trwać stosunkowo krótko, bo niespełna 24 godziny. Musieliśmy wspiąć się na organizacyjne wyżyny i popisać się wyjątkowymi zdolnościami logistycznymi. Udało się, każdy z nas spędził za kierownicą testowanego auta kilka godzin. Wyczerpani, ale zadowoleni, dotarliśmy do naszego chillout roomu i utrwaliliśmy nasze wrażenia z jazdy na nośniku danych.

OK. A teraz przyznajcie się. Kto zauważył logo Suzuki na okładce 85. odcinka DoDechy? Pewnie Was zastanawia co ma piernik do wiatraka… Otóż, ostatnio ktoś z nas, już po nagraniu, wspomniał coś o Ignisie. Ktoś wybuchł śmiechem, ktoś powiedział, że to takie japońskie MINI. Cóż, test nowego Countryman’a był doskonałym pretekstem do tego, aby to sprawdzić.

Zapraszamy do słuchania.