DoDechy Podcast

DoDechy #83 – Skoda Octavia RS

Autor:  | 

Przy okazji nagrywania odcinka poświęconego Skodzie Octavii RS, Paweł – znany w niektórych kręgach jako Człowiek News – postanowił stanąć w szranki z Michałem w dziedzinie wspomnień i historii. Ja wolałem siedzieć cicho, ponieważ wynik tej konfrontacji był łatwy do przewidzenia.

Kiedy w końcu moi koledzy wrócili do teraźniejszości, wziąłem łyk kawy i wyrzuciłem z siebie wszystkie emocje, które towarzyszyły mi od momentu testu Octavii RS. Musicie bowiem wiedzieć, że od dawna miałem apetyt na test mocnej Skody, która znajduje się obecnie na szczycie mojej motoryzacyjnej listy życzeń. Całe szczęście, do testów dostaliśmy dość powściągliwą wersję RS’a, która nie wywołała we mnie amoku, a jedynie przekonała do słuszności przyszłych wyborów.

Po tym krótkim i treściwym wstępie (na prawdę trudno jest rozwinąć zdanie „Testowaliśmy RS’a!”), zapraszam Was do odsłuchu najnowszego odcinka.

Za użyczenie samochodu dziękujemy salonowi Pehamot ze Szczecina. Jeśli nadal Wam mało, to zachęcamy do odwiedzenia galerii zdjęć przygotowanej przez Pawła i Artura oraz przeczytania testu Michała.