DoDechy Podcast

DoDechy #69 – Gran Turismo Polonia 2016

Autor:  | 

Witajcie! Właśnie wróciliśmy z najważniejszego wyjazdu tego lata, czyli z Poznania, gdzie przez 3 dni wsłuchiwaliśmy się w dźwięk cylindrów i sportowych wydechów, cieszyliśmy oczy widokiem nie tylko egzotycznych aut oraz dogadzaliśmy swoim podniebieniom racząc się pysznościami.

Oczywiście pojechaliśmy tam po to, żeby zdać Wam relację z tego fenomenalnego wydarzenia jakim bez wątpienia jest Gran Turismo Polonia. W tym roku organizatorzy przygotowali dla widzów i uczestników tej imprezy o wiele więcej atrakcji niż poprzednio, a my postanowiliśmy sprawdzić niemal wszystkie.

Trzy dni na torze obfitowały nie tylko w doznania estetyczne. Spotkaliśmy też mnóstwo ciekawych osób, a z niektórymi udało nam się porozmawiać. Pan Stefan Scieszka z Morgana sprawił, że Michał odnalazł nową motoryzacyjną miłość! Piotr Jędrach opowiedział nam co nieco o tym, jak sprzedaje się Lamborghini. Spotkaliśmy też niejakiego „Cześć” z tejSted. W naszym improwizowanym przenośnym studiu nie mogło w żadnym wypadku zabraknąć twórcy całego tego zamieszania – Artura Rychlińskiego, który zdradził nam co jest dla niego prawdziwym luksusem i co planuje na przyszły rok…

Bez zbędnej zwłoki, zapraszamy do słuchania.