DoDechy Podcast

DoDechy #55 – Volvo S60 Polestar i przystawka

Autor:  | 

Kiedy jesteś współtwórcą podcastu motoryzacyjnego musisz zachować czujność. W każdej chwili może zadzwonić telefon, a człowiek z drugiej strony zaoferuje Ci test prawdziwie unikatowego auta. Wtedy trzeba rzucić wszystko i czym prędzej udać się do wyznaczonego punktu zbornego. W przeciwnym wypadku, zamiast pojeździć 350 konnym S60 Polestarem, można, podobnie jak Michał, jechać do Warszawy przez Częstochowę, żeby odebrać jakiegoś diesla.

Ale do rzeczy – w 55 odcinku podcastu DoDechy testujemy dwa zupełnie różne szwedzkie samochody. Jeden zabrał nas w kosmos, a drugi na Mazury. Jeden otulił nas ciszą, a drugi zagrał dobrze znaną melodię. Oba na swój sposób nas zaskoczyły.

Za możliwość pierwszego w historii naszego podcastu testu „porównawczego” dziękujemy Dealerowi AUTOBRUNO oraz Volvo Polska za udostępnienie samochodów.

Michał już podzielił się swoimi wrażeniami z jazdy Volvo V40 – Test: Volvo V40, Paweł przygotował dwie, jak zwykle świetne galerie – Foto: Volvo V40 i Foto: Volvo S60 Polestar, a mi nie pozostaje nic innego, jak zaprosić wszystkich do odsłuchu. Na deser spisałem też moje wrażenia z jazdy Polestarem.