DoDechy Podcast

DoDechy #52 – Korzystałeś kiedyś z mandatu?

Autor:  | 

Stało się! Wymieniliśmy kalendarze na nowe i pierwszy raz w 2016 roku spotkaliśmy się w naszym chillout roomie. Każdy z nas był nieco zmęczony długim odpoczynkiem, więc z radością zasiedliśmy ponownie przed naszymi mikrofonami.

Na początek Michał postanowił nas zszokować… i to nie jeden raz. W ramach rewanżu, Paweł miło nas zaskoczył, a po chwili złamał serce. Przy okazji powiedział, że zakup Hyundaia jest słuszny. Ja z kolei odkryłem coś nowego, o czym wszyscy już wiedzieli. Po tym wstępie, mieliśmy już tylko zalew pozytywnych wiadomości. No prawie. 

Najważniejszym wydarzeniem 52 odcinka z pewnością było ogłoszenie zdobywcy prestiżowego tytułu Samochodu Roku DoDechy. W tym roku chyba żadnego z nas nie będą nawiedzały senne koszmary spowodowane obawą, czy wybór był słuszny. A już na pewno nie mnie.

No i na koniec (pamparampam) ogłosiliśmy zwycięzcę naszego konkursu, który ogłosiliśmy jeszcze w ubiegłym roku. Jeśli chcecie się dowiedzieć kto został zwycięzcą i jaka była jego historia, musicie przesłuchać cały odcinek. Zresztą pewnie nikogo nie trzeba do tego zmuszać.

A zatem chwytajcie za słuchawki i słuchajcie!