DoDechy Podcast

DoDechy #44 – IAA Frankfurt 2015 – Dzień 2

Autor:  | 

Targi we Frankfurcie różnią się od tych w Genewie rozmachem. Ogromna powierzchnia wystawowa sprawia, że niezwykle trudno jest obejrzeć wszystko za jednym razem. Dlatego drugiego dnia też mieliśmy bardzo dużo pracy.

Razem z Michałem wiedzieliśmy, że czeka nas emocjonująca wędrówka po trzy poziomowym pawilonie Mercedesa. Zgodnie podjęliśmy decyzję, że wcześniej musimy się rozgrzać, dlatego najpierw udaliśmy się po kawę na stanowisko Mini. Później, poganiani strugami deszczu, prawie wbiegliśmy na stoisko VW skąd zaczęliśmy naszą relację.

Kilka godzin, kaw i małych kanapeczek później wkroczyliśmy do imponującego budynku ozdobionego Gwiazdą. Pokonaliśmy nieco zbyt dużą liczbę schodów i weszliśmy do świata Mercedesa, w którym głównym bohaterem była klasa S w wersji cabrio. O tym co się działo dalej dowiecie się już z odcinka.

Nasz czas we Frankfurcie dobiegł końca. Ustawiliśmy nawigację i ruszyliśmy do domu. Po drodze, jak zwykle, jedliśmy śmieciowe żarcie, rozmawialiśmy o samochodach, a Michał bawił nas dowcipami.