DoDechy Podcast

DoDechy #33 – 6. Motoshow w Szczecinie – CZĘŚĆ I

Autor:  | 

Późny poniedziałkowy wieczór to najwłaściwszy moment na publikację tak gorącego materiału! Najnowszy odcinek podcastu DoDechy, to pierwsza część naszej relacji z wielkiego motoryzacyjnego spektaklu, który odbył się w ostatni weekend w Szczecinie. Na dwa dni przenieśliśmy nasz chillout room na parkiet Azoty Areny, gdzie odbywał się 6. Motoshow i nagraliśmy na żywo relację z tej nietuzinkowej imprezy.

Oprócz nas, szczecińska hala widowiskowo-sportowa gościła również innych pasjonatów motoryzacji, począwszy od tunerów z grupy Szanuj Się, poprzez zapaleńców jazdy wyczynowej na motocyklach, a na kierowcach rajdowych i wyścigowych kończąc. Przez halę targową i jej okolice przeszły tysiące widzów, a my, ukryci za naszym nowym firmowym banerem mogliśmy na bieżąco o tym wszystkim co się tam działo rozmawiać. Niestety, nie napiszę szczegółowo o czym mówiliśmy, bo z tego dnia pamiętam tylko wywiad z Klaudią Podkalicką – absolutną gwiazdą tego odcinka, która opowiedziała nam nie tylko o swoim nowym samochodzie!

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do posłuchania pierwszej części naszej relacji.

PS. Odwiedził nas też Ojciec Chrzestny naszego podcastu, czyli Cichy, który, jak głosi plotka, wybił się właśnie dzięki nam… Poza anteną z zazdrością wypowiadał się o mojej fryzurze. Później wyrwał mikrofon Pawłowi i rzucił kilka słów o imprezie, ale także odwdzięczył się nam odrobiną wazeliny. Pozdrawiamy go gorąco.