DoDechy Podcast

DoDechy #125 – Jedziemy z koksem

Autor:  | 

W dzisiejszym odcinku podcastu motoryzacyjnego DoDechy czeka Was spora niespodzianka, ale postanowiłem jej nie zdradzać w opisie, więc będzie on musiał być dość powściągliwy.

Powiem tylko, że zanim zasiedliśmy przed naszymi mikrofonami, to spędziliśmy ten dzień bardzo aktywnie. Ja wystąpiłem gościnnie w podcascie Wtransie i wspólnie z jego prowadzącym, nagrałem odcinek o przyszłości transportu drogowego – LINK. Paweł vel. Jeżyk zabrał swoje psy na spacer. A Michał zmienił opony na zimowe, w którymś ze swoich aut… chociaż to akurat mogło mieć miejsce w tak zwanym międzyczasie.

Później, a dokładniej wieczorem, udaliśmy na wyjątkowo spektakularne wydarzenie, jakim było otwarcie nowego salonu Volvo w Szczecinie, na którym obecni byli ambasadorowie marki, artyści pięknie grali na instrumentach, a wydarzenie uświetnił występ chóru Akademii Morskiej. Poruszeni i rozgrzani czym prędzej udaliśmy się do naszego chill out roomu, żeby jeszcze na świeżo porozmawiać o naszych przemyśleniach dotyczących tego wieczoru…

Trzy godziny później znaleźliśmy się w tak dalekiej dygresji, że nie pozostaje mi nic innego niż tylko zaprosić Was do odsłuchania najnowszego odcinka podcastu motoryzacyjnego DoDechy.

Miłej zabawy.