DoDechy Podcast

DoDechy #116 – Czarny Kruk

Autor:  | 

Zanim odpaliliśmy nasz sprzęt do nagrywania, aby zarejestrować najnowszy odcinek naszego podcastu stwierdziliśmy, że ponieważ słucha nas coraz więcej osób, musimy popracować nad bardziej merytorycznym przekazem. Chwilę potem Paweł (zwany Jeżykiem) wcisnął przycisk z czerwonym kółeczkiem i zaczęliśmy…

W tym miejscu warto też dodać, że „sponsorem” dzisiejszego odcinka była spora dawka kofeiny oraz tajemniczy napój energetyczny z ziemi wałeckiej. A o czym usłyszycie? Cóż, Jeżyk (dawniej występujący jako Paweł) szukał ciekawych wiadomości, ale znalazł tylko te o elektrycznych samochodach, więc po raz kolejny przepowiadamy przyszłość (warto się z tego nie śmiać, bo jak się okazało – w przeszłości mieliśmy już kilka razy rację). Michał oprócz tego, że też znalazł jakiegoś newsa, opowiedział na o kolejnym samochodzie, który może się dla kogoś okazać klasykiem… kiedyś. A ja próbuję rzeczowo zrelacjonować wyścig Formuły 1. Ale niestety nie ten najnowszy, tylko ten przedostatni – w Bahrainie. Szkoda, że nie ten z Szanghaju, który był genialny, a o którym opowiem w następnym odcinku.

Aha… w pewnym momencie Paweł ogłasza szybki konkurs, który zorganizowaliśmy wspólnie z wydawnictwem Insignis, a w którym do wygrania jest autobiografia Jensona Button’a. W ramach podpowiedzi powiem tylko, że żeby wygrać, trzeba mieć refleks. A zatem bierzcie się do słuchania.