DoDechy Podcast

DoDechy #111 – #GIMS2018 Odc. 1

Autor:  | 

Tradycję należy pielęgnować, dlatego jak co roku postanowiliśmy zdać Wam pełną relację z naszego wyjazdu na Targi Motoryzacyjne w Genewie. Zaczynamy jak zwykle od odcinka, w którym rozmawiamy o naszych oczekiwaniach i emocjach towarzyszących nam przy okazji jednej z najważniejszych wycieczek w ciągu roku.

Po przejechaniu ponad tysiąca dwustu kilometrów i spędzenia w samochodzie ponad czternastu godzin, w końcu zawitaliśmy na obrzeża kultowego dla nas miasta jakim jest Genewa. Skoro świt ruszamy na hale targowe, by zebrać dla Was informacje o możliwie jak największej ilości samochodów. Ten pierwszy odcinek specjalny nagraliśmy ostatkiem sił – zmęczeni, najedzeni i oczarowani naszym tymczasowym miejscem zamieszkania. Paweł oczywiście przygotował garść informacji prosto z prawie otwartego parkietu hal targowych. Michał zapomniał jak wygląda Citroen C5, a ja już zaczynam snuć motoryzacyjne marzenia zakupowe.

Oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o najważniejszym, czyli o ogłoszeniu wyników naszego plebiscytu, w którym wybieraliście najlepszy test roku 2017. Wyniki są… zresztą posłuchajcie sami.

A propos testów, nie zapomnieliśmy również o mini teście. Tym razem sprawdziliśmy dla Was małego crossovera od Forda – EcoSport, bo o nim mowa, wzbudził w nas mieszane uczucia. Jakie? Tego dowiecie się z najnowszego odcinka specjalnego nadawanego prosto z Nyon w Szwajcarii, zatem zapraszamy do odsłuchu.

Za użyczenie samochodu do testów dziękujemy dilerowi Forda, Bemo Motors w Szczecinie. Zachęcamy też do obejrzenia naszej galerii zdjęć z testu oraz zapoznania się z wrażeniami Pawła z jazdy nowym Fordem.

Oczywiście dziękujemy także Partnerowi naszego wyjazdu: kyocerasklep.pl.