DoDechy Podcast

DoDechy #102 – Zrób Testa

Autor:  | 

Pogoda za oknem z dnia na dzień robi się coraz bardziej jesienna. Dzięki temu, w końcu mamy więcej czasu na podcast, bo okazji do uprawiania innych czynności na świeżym powietrzu jest coraz mniej. Można zatem śmiało stwierdzić, że skończyliśmy wakacje.

Dzisiaj mamy dla Was tak zwany odcinek ogólny. Jak się okazało, byliśmy tak spragnieni nagrania tego formatu, że każdy z nas przygotował solidną porcję wiadomości. Tak, Michał także. I nie, nie była to informacja o zakupie przez polski rząd licencji na produkcję Fiata 126p.

Jak zwykle dużo się mądrzymy. Michał i Paweł mi przerywają, ja się denerwuję, a psy szczekają. Przed Wami niemal trzy godziny nie bardzo wysublimowanej rozrywki o charakterze motoryzacyjnym. Zapraszamy do odsłuchu.

PS. Byłbym zapomniał! Ci spostrzegawczy z Was już wiedzą, że udało nam się zdobyć prawdziwego partnera technologicznego dla naszego podcastu – od kilku dni wspiera nas firma dhosting.pl. Więcej powinniście dowiedzieć się z odcinka, chociaż nasza wiedza w tej kwestii ogranicza się do umiejętności pisania do Helpdesku. 😉