DoDechy Podcast

DoDechy #100 – Jestem Twoim ojcem, Fabio

Autor:  | 

Kiedy w lutym 2014 roku pierwszy raz spotkałem się z Pawłem i Cichym w studiu, żeby nagrać pierwszy odcinek naszego podcastu, nie sądziłem, że dobrniemy do liczby 100 odcinków. A jednak się udało.

Skład uległ nieznacznej zmianie ilościowej, ale, jeśli wierzyć Waszym komentarzom, zyskał znacznie na jakości. Pewnie trudno nas traktować jako rzetelne i merytoryczne medium motoryzacyjne, ale przynajmniej potrafimy Was rozbawić, czasem nawet do łez. Paweł regularnie dostarcza świeżą porcję aktualności, Michał wciąż próbuje nas przekonać, że stare samochody mają więcej uroku niż nam się wydaje, a ja piszę opisy odcinków, gubię wątki i czasem powiem coś sensownego.

Do setnego odcinka postanowiliśmy się przygotować. W końcu to przecież ważny jubileusz. Mieliśmy plany, scenariusze, przerzucaliśmy się pomysłami na Messengerze, aż w końcu nadszedł dzień nagrania. Pierwszy odezwał się Paweł – „O której najpóźniej możemy nagrywać? Bo jeszcze muszę przygotować parę rzeczy.” Następny był Michał „To było jakieś wyzwanie?” A już podczas nagrania powiedziałem „Na mojej liście są te samochody, które akurat dzisiaj mi się podobały…” Podsumowując, było jak zwykle, czyli na ostatnią chwilę.

Samo nagranie trwało tak długo, że jak kończyliśmy, to nie pamiętałem już kiedy zaczęliśmy. Ale było trochę śmiechu, trochę prywaty i lista prawdopodobnie 100 najfajniejszych samochodów. Ale nie będę uprzedzał faktów.

Na koniec chciałbym w imieniu swoim i chłopaków podziękować wszystkim naszym słuchaczom. To dzięki Wam nagraliśmy już 100 odcinków (nieoficjalnie powiem, że 101 też już jest gotowy) i nadal odliczamy. To dzięki Wam chce nam się dbać o coraz lepszy poziom naszych audycji. To dzięki Wam chcemy się rozwijać. To także dzięki Wam udaje nam się spełniać nasze motoryzacyjne marzenia i regularnie zasiadać za kierownicą świetnych samochodów. Szczególne podziękowania kierujemy też do tych naszych słuchaczy, którzy wspierają nas za pośrednictwem Patronite – wszystko wskazuje na to, że fundujecie nam nieco fajniejszy hotel w Genewie. Nie chcę wymieniać nikogo po kolei, bo pewnie kogoś bym pominął i zrobiłaby się chryja, dlatego jeszcze raz DZIĘKUJEMY! I zapraszamy do słuchania.

Absolutnie świetne, specjalne, wyjątkowe intro do setnego odcinka przygotował Razer z Rozgrywki. Dzięki.