DoDechy Podcast

DoDechy #10.1 – Tribute

Autor:  | 

W najnowszym odcinku Waszego ulubionego podcastu motoryzacyjnego DoDechy rozpamiętujemy stratę (najlepszego w naszej historii) 10 odcinka. Wspominamy co się działo w studiu i testujemy przynajmniej jeden fajny samochód.

Wiemy, że czekaliście na 10 odcinek naszego podcastu z niecierpliwością. Wielu z Was spodziewało się czegoś wyjątkowego i możemy Was tylko zapewnić, że tak było. Niestety, złośliwość rzeczy martwych jest wielka i prawdopodobnie nasz najlepszy odcinek poszedł się szczekać… A dokładniej, spalił się razem z dyskiem, na którym był zapisany.

Przerobiliśmy wszystkie fazy wku…rzenia, rozpaczy i zawodu. Rozważyliśmy wszystkie mniej lub bardziej sensowne sposoby na ratowanie sytuacji i zorientowaliśmy się, że upłynęło nam na tym zbyt dużo czasu. Dlatego postanowiliśmy pogodzić się z rozlanym mlekiem i zabrać się do roboty, bo już niedługo 20 odcinek… Będzie się działo!

Byłbym zapomniał – w najnowszym odcinku Paweł porównuję jazdę jakimś Sportsvanem do orgazmów i tłumaczy dlaczego jest za stary do Toyoty GT86… albo jakoś tak. 😉

Poniżej jak zwykle galeria z najnowszego odcinka. Do usłyszenia!