DoDechy Podcast

DoDechy #06 – Sraty Pierdaty

Autor:  | 

W najnowszym odcinku podcastu DoDechy żebrzemy o lajki, zastanawiamy się dlaczego Cichy nic nie wie o naszej stronie, a Artur czyta intro. Aha, było też o samochodach.

Na początku, tak na poważnie, chcielibyśmy serdecznie przeprosić wszystkich naszych zagorzałych słuchaczy za majówkowe, nieplanowane i absolutnie wyjątkowe spóźnienie z publikacją najnowszego odcinka naszego podcastu. Dołożymy wszelkich starań, żeby to się więcej nie powtórzyło, ale nic nie obiecuję, bo jak wiadomo, w życiu bywa różnie. 🙂

No ale do rzeczy, od początku odcinka Paweł wykazywał dziwną fascynację Audi. Przyniósł wydrukowaną na kilku kartkach specyfikację modelu Q3. Później ekscytował się konceptem z wielkim grillem, a na deser przygotował zagadkę dotyczącą Audi Q5. Jakby tego było mało, akurat w tym odcinku przyszło mi opowiedzieć o wrażeniach z jazdy A6-stką. I mimo, że były one zaskakująco pozytywne, to obszerniejsza opowieść na ten temat mogłaby sugerować, że lubimy producenta z Ingolstadt bardziej niż innych.

Kiedy wszystkim znudziły się już monotematyczne ciekawostki Pawła, postanowiłem opowiedzieć o dziesięciu przykładach technologii motoryzacyjnej, które zostały zapoczątkowane w sportach motorowych, a dziś można je spotkać w większości aut na naszych drogach. Niestety moi koledzy nie dojrzali jeszcze do poważnych rozpraw, więc pośród szyderczych uwag i ciągłych, mniej lub bardziej udanych prób dekoncentracji, z ulgą dobrnąłem do końca mojej listy.

Na pożegnanie, Cichy obiecał, że zostanie fanem naszej strony na Facebook’u. Trzymamy za słowo.

Poniżej jak zwykle zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego odcinka.

Pozdrawiamy i do usłyszenia.