Blog

ZAPOWIEDŹ: Życie na maksa. Autobiografia.

Autor:  | 

Mogłoby się wydawać, że pisanie autobiografii w wieku 38 lat jest trochę nie na miejscu. Jest jeden wyjątek. Nazywa się Jenson Button.

Gdy ktoś taki siada do spisania swoich życiowych doświadczeń, to macie gwarancję, że będzie się działo. Jenson Button to człowiek, który w swojej karierze ponad 300 (słownie: trzysta) razy zasiadał za sterami bolidu F1. Można więc śmiało stwierdzić, że sportem motorowym jest absolutnie przesiąknięty i nie możemy się doczekać by poczytać o jego przeżyciach.

Jak sam zapewnia, jego autobiografia to nie tylko spostrzeżenia zza kierownicy. To cała otoczka jaką okryty jest profesjonalny kierowca wyścigowy. W jego autobiografii pt. „Życie na maksa” mamy poznać nie tylko jasne strony kariery. Jesteście ciekawi z kim nie dogadywał się ten uśmiechnięty i pogodny człowiek? My tak samo.

Dzięki współpracy z wydawnictwem Insignis, już wkrótce będziecie mieli okazję się przekonać. Gdy czytacie te słowa, pędzę przez kolejne strony maszynopisu by przygotować przedpremierową recenzję książki.

Liczymy poznać Jensona nie tylko jako gwiazdę, ale człowieka z krwi i kości, który boryka się z problemami, przeżywa chwile słabości, ale uparcie dąży do celu.

Wkrótce pojawi się też konkurs. Nagród się chyba domyślacie?