Food Trucki

Rekomendacje Food Truckowe DoDechy

Autor:  | 

Lubimy łączyć nasze pasje ze sobą. Lubimy jeść prawie tak samo jak uwielbiamy motoryzację. Food Truck jest więc świętym gralem naszego zamiłowania. Z jednej strony ciekawe jedzenie, przygotowywane ze starannością, pomysłowością i dbaniem o każdy detal. Z drugiej strony to też samochody, które często są równie atrakcyjnym elementem całego biznesu.
Nie obędzie się też bez ludzi. Jeśli do Food Trucka nie przyciągną was zapachy i głód, to z pewnością zrobi to charyzma i pozytywna energia ludzi, którzy je stworzyli. To wybuchowa mieszanka, obok której nie mogliśmy przejść spokojnie.

I tak powstała nasza nowa nagroda – Food Truckowa Rekomendacja DoDechy.

Jak ją zdobyć?
Przede wszystkim naszej nagrody nie można kupić. Przez cały rok pojawiamy się w różnych miejscach w Polsce i wypatrujemy Food Trucków. Jeśli jakiś nas zaintryguje, nie omieszkamy się go sprawdzić i skosztować specjałów. Specjalnego klucza nie ma, ale bywamy na niektórych festiwalach Food Trucków – wypatrujcie naszego logo.
Jesteśmy też otwarci na propozycje słuchaczy. Jeśli uważacie, że w waszym regionie jest Food Truck godny polecenia – napiszcie do nas.

Jakie są zasady przyznawania?
Liczy się przede wszystkim smak. Do wydania naszej rekomendacji założyliśmy, że musimy spróbować co najmniej dwóch potraw z menu, najlepiej w jakimś odstępie czasu – tak by mieć pewność co do jakości.
Jeśli dodatkowo spotkamy się z charyzmatyczną obsługą i pojazdem, który ma ciekawą historię – można zgarnąć bonusowe punkty.

Co daje przyznanie rekomendacji DoDechy?
Po pierwsze specjalne miejsce na naszej stronie, gdzie będziemy selekcjonować tylko najlepszych z najlepszych. Po drugie oczywiście wzmianka na naszym podcastcie. Po trzecie galerię zdjęć, które dany food truck będzie mógł sobie wykorzystywać do własnych celów promocyjnych. Po czwarte i najważniejsze. Naklejka. To nasza pieczęć jakości. Wydawana tylko najlepszym. Zgodność zawsze będziecie mogli potwierdzić na naszej stronie.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak wyruszyć w drogę i poszukiwać najlepszych smaków. Wszystkie nasze rekomendacje i recenzje będą pojawiać się w stosownym dziale.