DoDechy i Patronite.pl

Oto nasza wyjątkowa podstrona o ludziach, którzy zdecydowali stać się naszymi Patronami w serwisie Patronite.pl. To dzięki nim mamy szansę rozwinąć nasz projekt DoDechy szybciej i wrócić do każdego z Was z jeszcze większą porcją materiału, pomysłów i energii.

patronite_DD_03

DZIĘKI WSZYSTKIM ZA WSPARCIE PODCASTU!

P.S. Dostaliśmy kilka zapytań o możliwość jednorazowego dotankowania naszej działalności. Jest taka możliwość. O tu.

patronite_DD_02

Dość długo zwlekaliśmy z decyzją o utworzeniu konta na Patronite. Zdajemy sobie sprawę z tego, że miejscami jest to jeszcze niezrozumiały system, dlatego zacznijmy trochę od końca.
Patronite nie jest naszym „być albo nie być”. Niezależnie od tego, co będzie się tam działo, nadal będziemy nagrywać DoDechy, nadal będziemy robić co w naszej mocy by tworzyć jak najfajniejszy materiał, uczestniczyć w przeróżnych wydarzeniach i testować samochody. Bo to nasza pasja, która daje nam niezliczoną ilość radości. Pasja, którą uwielbiamy się dzielić.
Nasze crowdfundingowe konto traktujemy jako dodatkową możliwość rozwoju lub przyspieszenia naszych planów i marzeń. Nie musicie się więc bać i przejmować tym, że teraz na każdym kroku będziemy starali się wydrapać od Was kilka złotych. Podcast nie zamieni się też w tablicę ogłoszeniową.
Z drugiej strony z niekrytą radością, dumą i podziwem przyjmiemy chętnie każdą osobę, która stwierdzi, że robimy na tyle fajny materiał, że warto podzielić się z nami swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi. Patronite to też sposób znaleźć się na naszej stronie, zdobyć fajny gadżet czy poznać nasze plany na przyszłość.

Dziękujemy też tym, którzy nas wspierali!