DoDechy by Night

DoDechy by Night #05 – Apa pipa pupa

Autor:  | 

DoDechy znowu w trasie. Tym razem na wypad za miasto wybraliśmy się we czwórkę – zabraliśmy ze sobą naszego producenta, Rafała. Jak się okazało, Rafał jest zapalonym miłośnikiem herbaty kraftowej i zabrał ze sobą spory zapas ciekawych i kompletnie nam nieznanych gatunków.

W związku z tym, żeby nie został z tym wszystkim sam, zaprosiliśmy go do naszego podcastu w charakterze Gościa specjalnego. Rafał degustował, częstował i opowiadał o przywiezionej herbacie, a my jak zwykle byliśmy całkowicie zrelaksowani. Paweł siedział przy kominku, Michał w fotelu, a ja na sofie. Jak zwykle sobie przerywaliśmy, krzyczeliśmy i okazjonalnie wybuchaliśmy zaraźliwym śmiecho-kaszlem. Niestety, Paweł powiedział mi, że podczas montażu ani razu nie popłakał się ze śmiechu, ani nawet nie posmarkał. Całkiem zatem możliwe, że zapraszam Was do odsłuchania najgorszego odcinka DoDechy by Night w historii. Miłej zabawy.

Byłbym zapomniał, w dzisiejszym odcinku prezentujemy Wam zupełnie nową czołówkę muzyczną, która została przygotowana specjalnie dla nas przez ekipę z Muzyczny Prezent. Nam się podoba.