DoDechy Podcast

DoDechy #93 – Infiniti QX30

Autor:  | 

Wracamy po kolejnej niezamierzonej dłuższej przerwie. Dopadło nas wiosenne przesilenie i natłok zdarzeń związanych z prawdziwym życiem. Nuda. Na szczęście nie trwało to długo i wracamy ze świeżutkim odcinkiem, w którym opowiemy Wam o naszych wrażeniach z jazdy Infiniti.

Tak, nie przewidziało się Wam. W nasze ręce trafiło, i to aż na tydzień, dziecko japońskiego geniuszu i niemieckiej tradycji – model QX30. Jeśli jesteście ciekawi, co mamy do powiedzenia na temat tego auta, to nie zwlekajcie i słuchajcie.

Zapraszamy Was też do przeczytania testu i galerii autorstwa Pawła.

Zachęcamy również do obejrzenia naszego Vidcastu, który już wkrótce powinien być gotowy. Tymczasem…

 • Mar Ek

  Tak wiec podsumowujac ….maly ,ciasny, fajny,taki sobie samochodzik 😉
  Dowidzenia !!!!

  • No właśnie 😛 Wszystko zależy od punktu siedzenia. Jak ktoś nie lubi przekombinowanego infotainmentu, a mapy mają mu pomagać tylko w krytycznych sytuacjach to jest to samochód idealny 🙂

 • Maupiarz

  Coś się popsuło …
  i słabo Was słychać taki przytłumiony ten dźwięk jak spod pękniętego klosza 🙁
  odsłuchuję na słuchawkach, myślałem że może mam zapchane uszy bo gdzie jak gdzie ale Wasz podcast to był top jakości dźwięku a tu taka niespodzianka więc pomyślałem że to może mój słuch = poszedłem do lasu słyszę ptaki liście szum wody psy szczekają więc ok wracam […] Wracam do domu słucham podcastu nr 93 nadal źle… dobra wracam do by night #05 i lepiej Was słychać.
  Może to starość albo tracę powoli słuch albo poczekam na odcinek nr 94 i porównam.

  • Testujemy nowe mikrofony, bo dają nam zupełnie nowe możliwości, ale jak widać są troszkę bardziej upierdliwe w odsłuchu od poprzednich. Dzięki za feedback. Daj znać czy przy 94 jakość będzie znośna. A my tym czasem wracamy do eksperymentowania z ustawieniami 🙂