DoDechy Podcast

DoDechy #90 – Skoda Kodiaq

Autor:  | 

Chyba się starzeję. Pamiętam, że kiedyś na widok znakomitej większości SUVów odwracałem się z niesmakiem na pięcie. Teraz, na wieść, że przyjdzie nam przetestować Skodę Kodiaq z niecierpliwością przebierałem nogami.

Kiedy w końcu najnowszy projekt czesko-niemieckiego koncernu trafił w nasze ręce, każdy z nas był niezdrowo podniecony i uradowany. Paweł wydrukował sobie 453 różne konfiguracje Kodiaqa. Michał… cóż, Michał zbliżył się ze Skodą najbardziej z nas wszystkich, co pewnie zobaczycie w najnowszej produkcji video, która wkrótce zagości na naszym YouTubowym kanale. A ja uznałem, że ponieważ większość rocznego przebiegu pokonuję w mieście, to SUV jest jak najbardziej rozsądnym rozwiązaniem.

I tak, testując najbliższy hit sprzedaży Skody, który już wkrótce wyskakiwać będzie z każdej lodówki, pogodziłem się z faktem, że subtelny urok SUVów działa także na mnie. A ponieważ mam podejrzenie graniczące z pewnością, że na część z Was ten czar działa już dłużej, to nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam miłego słuchania.

Za użyczenie samochodu do testów dziękujemy dealerowi Skody PEHAMOT ze Szczecina. Zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć.