DoDechy Podcast

DoDechy #88 – Podsumowanie #GIMS 2017

Autor:  | 

Ostatni odcinek planowaliśmy opublikować wczoraj. Niestety, w ramach zachowania równowagi w przyrodzie, po fantastycznym wyjeździe, moi koledzy musieli się pochorować.

Podsumowanie targów nagraliśmy jak zwykle, w drodze do domu. Mieliśmy dużo czasu, bo powrót, który zwykle zajmuje nam około 12 godzin, tym razem przeciągnął się do 17… bo korki, bo deszcz, bo nawigacja nie ma racji i nie będę jechał przez Frankfurt…

W naszym tymczasowym DoDechowym samochodzie panowała wesoła atmosfera i fruwały pociski. Paweł to spał, to przenosił się do świata cyfr zwanego Sudoku. Michał natomiast trenował przed udziałem w teleturnieju „Jaka to melodia? i odgadywał wszystkie utwory, które Paweł odnalazł na specjalnej playliście dla emerytów na Spotify.

Co do podsumowania, to odcinek nie jest zbyt długi… Paweł się przeziębił i powoli zaczynał tracić głos. A w zasadzie brzmieć jak nastolatek w trakcie mutacji. Michał powoli przechodził w stan hibernacji podróżnej. A ja chciałem skończyć przed wjazdem na niemieckie autostrady, gdzie zdecydowanie warto trzymać kierownicę obiema rękami.

Dziękujemy Wam, że kolejny raz towarzyszyliście nam w naszej wyprawie, za każdy lajk, komentarz i reakcję (nie napiszę „serduszko”, bo nienawidzę zdrobnień). Sprawiacie, że nasza wspólna pasja ma jeszcze lepszy smak.

Dziękujemy także Grupie Polmotor za ich wkład w tegoroczny wyjazd oraz docenienie naszej pracy i zaangażowania.

Dobra, dość smęcenia. Zapraszamy do słuchania. 😉