DoDechy Podcast

DoDechy #78 – Dream Trip Podcast

Autor:  | 

Rok temu pojechaliśmy do Warszawy na ponoć największe w Polsce targi motoryzacyjne. Niestety, na miejscu okazało się, że nie były one ani największe, ani najlepiej zorganizowane, ani nawet najlepsze. Z drugiej strona, okazja do uzasadnionego wyjazdu do Warszawy nie zdarza się często, więc w tym roku też spakowaliśmy walizki i wyruszyliśmy w drogę.

Tym razem nie podróżowaliśmy sprasowani jak sardynki w DoDechowym MINI. Swój debiut na trasie zaliczył DoDechowy Comfort Cruiser, w którym podróż upłynęła nam w wyjątkowo rozrywkowej atmosferze, a wszystkie bagaże zmieściły się w bagażniku. Na przednie siedzenie Michał zabrał ze sobą jedynie polerowany kryształ…

Co ciekawe, nie był to jedyny debiut tego weekendu. Na Warsaw Moto Show 2016 swoją premierę miał nasz DoDechowy rollup oraz firma DREAM TRIP Events. Jako, że obydwie premiery miały miejsce w jednym miejscu, nie mogliśmy sobie odmówić dłuższej rozmowy ze sprawcą całego tego zamieszania – Arturem Rychlińskim. My jako DoDechy mamy ten zaszczyt mieć miano przyjaciela medialnego DREAM TRIP Events. Nazwę więc warto zapamiętać, bo nie raz jeszcze u nas zagości.

Na koniec mieliśmy okazję porozmawiać z włascicielem jednego z najbardziej nietypowych samochodów na tych targach – Michałem Pastrykiem z firmy Auto West – i jego wyścigowym Lamborghini Gallardo LP 570-4 Super Trofeo.

Tymczasem w miniony weekend, milionom widzów na świecie został także po raz pierwszy zaprezentowany pierwszy odcinek The Grand Tour – programu motoryzacyjnego prowadzonego przez Clarksona, Hammonda i Maya. Zupełnie nie z tego powodu, my także postanowiliśmy nagrać coś nowego – i tak, w naszym warszawskim studiu, na epicko niewygodnych krzesłach, stworzyliśmy pilotażowy odcinek nowego cyklu – DoDechy by Night. Nadzór merytoryczny i prowadzenie powierzyliśmy Michałowi… Szczegóły wkrótce.

Tymczasem zapraszamy Was do odsłuchu najnowszego odcinka DoDechy!