DoDechy Podcast

DoDechy #72 – Odcinek wakacyjny vol. 2016

Autor:  | 

Lato daje wyraźne znaki, że powoli zmierza ku końcowi. My natomiast, nie zrażeni nieprecyzyjną norweską prognozą pogody Michała, wsiedliśmy ponownie do naszego DoDechowego MINI i wyruszyliśmy w trasę. Tym razem na południe… chociaż być może powinienem napisać, że wstecz.

Jak pewnie wiecie, wszelkie motoryzacyjne wydarzenia przyciągają nas jak magnez. A ponieważ tego typu imprez w Polsce jest coraz więcej, to i my, ku naszej radości, mamy coraz więcej pracy. Najnowszy odcinek nagrywaliśmy we Wrocławiu, gdzie wspólnie z naszym redakcyjnym dziadkiem cofnęliśmy się w czasie podczas Motoclassic Wrocław. Paweł odwiedził pierwszą stolicę Polski, żeby być świadkiem ustanowienia niezwykłego rekordu podczas Zlotu Cabrio. Ja testowałem ładowarki, ale chłopaki nie byli zainteresowani moimi przemyśleniami. Michał za to zaskoczył nas swoim testem pewnego nietypowego Renault.

Oczywiście Paweł uzbierał całą masę wiadomości ze świata, ja próbowałem przebrnąć przez planowane zmiany w kodeksie drogowy… niestety bez jakiegokolwiek sensownego rezultatu, a Michał, w ramach klasyka dla każdego, opowiedział nam o francuskim croissancie.

Z tego wszystkiego wyszedł nam bardzo długi odcinek – nieco ponad 3 godziny, ale skoro doczytaliście opis do tego momentu, to nagranie też wytrzymacie. Zapraszamy do słuchania.