DoDechy Podcast

DoDechy #67 – Ostry Mietek, czyli odcinek bardzo specjalny

Autor:  | 

W ostatni weekend w Szczecinie naprawdę dużo się działo. Po pierwsze, Dni Morza, które kompletnie by nas nie zainteresowały gdyby nie fakt, że w ramach tej wielkiej lokalnej imprezy odbył się I Festiwal Smaków Food Trucków. Takiej okazji nie mogliśmy przegapić – spakowaliśmy trochę gotówki do portfela i pojechaliśmy się objadać.

Michał sprawdzał, czy pierożki tybetańskie z krewetkami mają coś wspólnego z jego mrożonkami, Paweł postanowił wypalić sobie język, podniebienie i przełyk Ostrym Mietkiem, a ja podejmowałem liczne, ale tylko trafne kulinarne decyzje.

Kiedy już najedliśmy się do syta, postanowiliśmy wziąć udział w drugim wydarzeniu tego weekendu – grze miejskiej, którą zorganizował dealer MINI Bońkowscy ze Szczecina. W tym celu udaliśmy do salonu, gdzie już czekało na nas i innych uczestników zabawy 10 lśniących MINI Countryman. Po krótkim wstępie, szybkim śniadaniu i dobrej kawie z ekspresu, wsiedliśmy do naszego auta i wystartowaliśmy. To był dzień pełen wrażeń i emocji, wstąpił w nas duch rywalizacji, nawet w Paweł, który twierdził, że nie zależy mu na wyniku, w końcu dał się mu ponieść. Oczywiście wszystko to nagrywaliśmy i… cóż, stworzyliśmy chyba najdłuższy bloopers w naszej historii. Ostatecznie jednak zdecydowaliśmy się z tego coś zmontować tak, byście mogli razem z nami przeżyć tę przygodę. O pozostałych efektach usłyszycie w odcinku.

Zapraszamy do odsłuchu.

 

KONKURS! Jeśli przesłuchaliście już odcinek to wiecie, że udało nam się wygrać Przygodę z MINI Countryman. Główną nagrodą w konkursie są bilety w loży VIP w hali Azoty Arena na jedno z wybranych wydarzeń w sezonie 2016. Nagrodę postanowiliśmy przekazać Wam – słuchaczom. Wystarczy, że w komentarzu (na FB lub pod tym odcinkiem) napiszecie jakie jest wasze wymarzone wydarzenie sportowe/muzyczne/kulturalne na które byście chcieli iść i dlaczego. Najciekawszą odpowiedź wybierzemy 24 czerwca!