DoDechy Podcast

DoDechy #58 – GIMS 2016 – Część III

Autor:  | 

Pierwszego dnia naszego pobytu w Genewie pochłonął nas chaos. Nic nie szło zgodnie z planem… Pewnie byłoby inaczej, gdybyśmy zabrali ze sobą ów plan. Na szczęście drugiego dnia pozbieraliśmy się do kupy i pomimo fizycznego przemęczenia przygotowaliśmy dla Was kolejną część relacji prosto z parkietów kompleksu hal Palexpo.

Niestety, nie na wszystko starczyło nam czasu i siły. O ile brak relacji ze stanowiska Dacii, czy Taty Motors nie specjalnie nas załamał, o tyle kilka innych marek omówiliśmy już na tak zwanym mieście Przy lodach, frytkach i wegańskim burgerze porozmawialiśmy o kilku pominiętych przez nas w trakcie bezpośredniej relacji markach.

PS. W trakcie dogrywki znów zaatakowały nas pewne drobne problemy techniczne. Niestety, nie udało nam się ich wyeliminować w postprodukcji, więc liczymy na Waszą wyrozumiałość.

  • Pawel Tomczuk

    nie chce sie mądrzyć ale gdzieś na zachodnich portalach czytałem wywiad z kimś z Bugatti odnośnie opon do Chirona. chodziło o to że Michelin już opracowuje opony którymi będzie można jeździć na co dzień a jednocześnie osiągać maksymalne prędkości podobnie jak w Veyronie. a i obecnie Chiron testują na oponach z Veyrona SS według tego wywiadu.

    • Dzięki za info 🙂 W takim razie granica wytrzymałości gumy nie jest nam jeszcze do końca poznana 🙂