DoDechy Podcast

DoDechy #56 – GIMS 2016 – Część I

Autor:  | 

Udało się! Po około 14 godzinach w Mini, tradycyjnym obiedzie w tej lepszej sieci sprzedającej hamburgery na czas oraz nierównej walce z plątaniną górskich szlaków dotarliśmy na miejsce, czyli do hotelu, a raczej apartamentu w pobliżu Genewy, który przez najbliższe kilka dni będzie naszym domem, biurem i studiem nagrań.

Długa podróż oraz malownicze położenie miejsca naszego tymczasowego zameldowania od razu nastroiło nas pozytywnie do pracy. Paweł poszedł spać, Michał na dłużej zniknął w toalecie, a ja zameldowałem się żonie. Na szczęście po chwilowym zawieszeniu działalności udało nam się zregenerować i rzuciliśmy się w wir redakcyjnych obowiązków. Wykazując się godną pochwały zaciętością i pełnym profesjonalizmem chwyciliśmy w dłonie mikrofony i nagraliśmy pięćdziesiąty szósty odcinek podcastu DoDechy. Pierwszy z cyklu GIMS 2016.

Rozmawialiśmy o tym co się wydarzyło w świecie motoryzacji poza Genewą, mówiliśmy o naszych oczekiwaniach i obawach związanymi z tegoroczną wystawą i uporaliśmy się z dwoma wyzwaniami od słuchaczy.

Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Was do słuchania. A już jutro kolejna część cyklu, prosto z parkietu genewskiego salonu.