DoDechy Podcast

DoDechy #50 – Konkursy, nagrody i niedouczeni brodacze

Autor:  | 

Najnowszy odcinek podcastu motoryzacyjnego DoDechy, nie jest byle jakim odcinkiem! To jest nasz pięćdziesiąty odcinek!

Z tej okazji postanowiliśmy zamiast o samochodach, porozmawiać trochę o nas. No i ogłosiliśmy konkurs z rewelacyjnymi nagrodami.

Z okazji naszego jubileuszu, sprawiliśmy sobie prezent w postaci trzech pachnących nowością mikrofonów, których postanowiliśmy użyć bez wcześniejszego przetestowania. Mamy nadzieję, że również dostrzeżecie poprawę jakości, bo my jesteśmy zadowoleni.

To jednak nie najważniejsze z wydarzeń tego odcinka. Plan był taki, że poopowiadamy trochę o sobie, o historii naszej motoryzacyjnej pasji, naszych przygodach i ulubionych autach. I to udało się zrealizować. Podobnie jak udało się nam przygotować listę 50 najfajniejszych samochodów wszech czasów – przekonaliśmy się przy okazji, że to wcale nie jest łatwe zadanie.

Na koniec najważniejsze. Ogłaszamy konkurs! A dzięki uprzejmości wydawnictwa Insignis, które ufundowało główne nagrody, zwycięzcy otrzymają rewelacyjne książki, które niedawno trafiły na sklepowe półki – Co może pójść nie tak? Jeremy’ego Clarksona oraz Jak prowadzić? Bena Collinsa. Oprócz tego, możecie też liczyć na fantastyczne DoDechowe gadżety. Co trzeba zrobić żeby wygrać? Tego dowiecie się z najnowszego odcinka.

Zatem do słuchania.

Aha, zgłoszenia konkursowe możecie wysyłać na adres kontakt@dodechypodcast.pl, albo za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.