DoDechy Podcast

DoDechy #40 – Karny członek

Autor:  | 

Jest niemal środek nocy, ale jak mógłbym zasnąć, skoro na publikację czeka najgorętszy odcinek podcastu DoDechy tego lata! Już po raz 40 zasiadamy przed mikrofonami w naszym studiu, które dla niepoznaki nazywamy chillout roomem. W związku z tym, przygotowaliśmy dla Was kilka nowości, które wejdą na stałe do naszego programu i, o czym jesteśmy głęboko przekonani, jeszcze bardziej go uatrakcyjnią.


Długo zastanawiałem się, czy uchylić rąbka tajemnicy już w opisie, ale postanowiłem, że jednak tego nie zrobię… powiem tylko, że czeka nas wiele wywiadów z bardzo interesującymi ludźmi, kilka bardzo ciekawych wydarzeń, w których będziemy uczestniczyć oraz dużo, dużo więcej pracy…

Na szczęście, nie tylko zmianami żyje człowiek, Michał na przykład mówi „fantazja”, „kobieta” i „klasyk” prawie w jednym zdaniu. Paweł nie rozumie Lexusa RC, a skoro nie rozumie, to potępia… Ja mam głupawkę, śpiewam i próbuję wstać z podłogi. I nie… nie piłem w trakcie nagrania.

Rozpisałem się, a słuchawki już pewnie się grzeją w Waszych uszach na myśl o pachnącym świeżą benzyną najnowszym, 40 odcinku podcastu motoryzacyjnego DoDechy. Zapraszam do słuchania i pozdrawiam.