DoDechy Podcast

DoDechy #108 – CO TY, Plebiscyt?

Autor:  | 

Wiemy, że jest już luty 2018 roku, ale po prostu musimy jeszcze na chwilkę wrócić do 2017. A wszystko z powodu naszej coroczej tradycji…

W najnowszym odcinku rozmawiamy o tym, co nas czeka w już obecnym roku i to ja mam przygotowane newsy. Wybieramy nasz samochód roku. Jak zwykle obrady były burzliwe. Nie wszystkie argumenty nadawały się do publikacji, ale i tak ich nie wycinaliśmy. A wynik zaskoczył nas wszystkich… troszeczkę.

Jak co roku (drugi raz w historii podcastu), mamy tez zadanie dla naszych Słuchaczy – ogłaszamy drugi plebiscyt na test roku 2017, w którym prosimy Was o oddawanie głosów na, Waszym zdaniem, najlepsze samochody, którymi jeździliśmy. Wasza argumentacja i powody określonych wyborów może być dowolna.

W plebiscycie bierze też udział formalnie ostatni test 2017 – czyli Hyundai Kona, któremu w dzisiejszym odcinku poświęciliśmy sporo uwagi. Oczywiście w ramach stałego i lubianego bloku MiniTestu.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do odsłuchania najnowszego odcinka podcastu DoDechy. My w tym czasie przeniesiemy się w końcu do roku bieżącego.

P.S. Za użyczenie dwóch Hyundaiów Kona dziękujemy dealerowi Hyundai Auto Club Szczecin. Zapraszamy też do naszej obszernej galerii – KLIK!