DoDechy Podcast

DoDechy #08 – Głośny powrót Cichego

Autor:  | 

W ósmym odcinku podcastu DoDechy Cichy wraca i… przechodzi samego siebie, Paweł opowiada o grach (sic!), a Artur posypuje głowę popiołem… tak jakby.

Jak już wspominaliśmy na Facebook’u, najnowszy odcinek DoDechy należy do najdziwniejszych, jakie do tej pory udało nam się nagrać. Nowe studio rozluźniło Cichego, zdjęło z niego jarzmo konwenansów oraz pozwoliło na bieżąco śledzić jego aktywność na komputerze. Chyba nie chcieliśmy tego widzieć.

Paweł przyszedł na nagranie wyjątkowo nieprzygotowany, co zaowocowało długą rozmową o grach i jakichś targach dla graczy, do której zainspirował go pewnie Matt z Imput Laga, który zapowiedział dzisiejszy odcinek.

Ponieważ wszystko wskazywało na to, że jestem jedyną osobą, która jest w stanie udźwignąć ciężar ósmego odcinka wyraziłem swoje zdanie na wiele tematów. Okazało się też, że zawszę się nie zgadzam, ale ponieważ zauważył to Cichy, traktuję to z przymrużeniem oka.

Niewątpliwym sukcesem najnowszego odcinka naszego podcastu i moim zarazem jest fakt, że udało mi się przekonać do swoich racji na temat Roberta Kubicy Cichego, a to oznacza, że może kogoś innego również. 🙂

Galeria do dzisiejszego odcinka chyba nie jest potrzebna, bo jakoś nie przypominam sobie, żebyśmy rozmawiali o samochodach…

Pozdrawiam i zachęcam do słuchania.